נשימה מעגלית - נשימה מודעת - לידה מחדש

ריברסינג - נשימה מעגלית  המכונה גם "לידה מחדש " הוא תהליך חוויתי מדהים וכלי עוצמתי לשחרור חסימות ולחצים ברובד הפיזי, הרגשי והמנטלי. התהליך דומה למקלחת פנימית המנקה את הגוף והנפש והוא מתבצע ע"י נשימה מעגלית שמנקה ומשחררת חוויות ורגשות כואבים. התהליך מחזק את המערכת העצבית ואת המערכת החיסונית. כמו כן מאזן את הגוף והנפש.

נשימה מעגלית הנה כלי ייחודי המאפשר תהליכי התפתחות אישיים תוך התבוננות פנימית. הנשימה היא עמוקה ורציפה, כך שאין הפסקה בן השאיפה לנשיפה. במהלך התהליך נשחרר רגשות חסומים ורגשות מודחקים ונפגוש את תת המודע שלנו. 

ריברסינג - קצת עלי

קרן אור - מטפלת בנשימה מודעת

 

   תרפיסטית בנשימה מודעת. מאמינה שכל אחד יכול להגיע למקום המדויק שלו דרך הנשימה. את שיטת הטיפול של הנשימה הכרתי מספר שנים לפני שהתחלתי לטפל ורק אחרי שחוויתי וניקיתי וראיתי כיצד התהליך השפיע עלי בכל תחום בחיי, הבנתי שמצאתי הייעוד שלי, להעביר אנשים את המסע  הזה. התהליך הוא תהליך עוצמתי וחוויה מדהימה לעתים לא פשוטה שבסופה שחרור הקלה.

על עצמי: BA בפסיכולוגיה, MA במדעי המידע, מנחה NLP,  מטפלת ומלווה תהליכי העצמה והתפתחות אישית ע"י טכניקת הנשימה המעגלית (REBIRTHING) אני מגיעה מתחום בריאות הנפש וכאשר נחשפתי לראשונה לכלי של הנשימה מעגלית הבנתי שיש באפשרותי להגיע לתת מודע ולחוויות המודחקות ולשחרר אותן .  דרך הנשימה מתגלים  לנו חוויות שחווינו  ושלפעמים הדחקנו ובתהליך אנחנו מצליחים לשחרר את אותם מקומות שחוסמים אותנו היום וגורמים לחוות את המציאות כפי שהיא.

אני מאמינה שכל טיפול וכל עזרה שיכולה לקדם אותנו למקום טוב יותר היא יעילה. היתרון של טיפול דרך נשימה שאנו מגיעים אל שורש הבעיה. דרך הנשימה אנו עוקפים את השכל ומגיעים ישירות לתת מודע. לעתים טיפול יחיד בנשימה מודעת יכול לפתור ולשחרר קשיים שהתמודדנו אתם שנים. גיליתי במהלך הטיפול העצמי שתהליך אחד של נשימה מעגלית יכול להביא אותי לשורש הבעיה. מה שלעתים העברתי פגישות רבות אצל פסיכולוג.

היום אני מבינה שהייעוד שלי הוא להביא אנשים למקום טוב יותר ולעזור לשחרר את הפחדים , הכעסים, הפגיעות והחסמים הרגשיים על מנת שנשנה את דפוסי ההתנהגות שלנו ונגיע למקום טוב יותר.

 

קרן אור - 0503252891

 

ריברסינג - סדנאות

 •  לכולנו יש בתוכנו ילדה פנימית, שספגה בתקופת הילדות אמירות והתנהגויות שכוונו כלפיה והיא "קיבלה" אותם כאמת מוחלטת, שעיצבו את דפוסי התנהגותה. על אף השנים שחלפו מהילדות, הילדה שבתוכנו סוחבת חלקים ישנים אשלייתיים שמשפיעים...

  קראו עוד
 • אמונה מגבילה היא כל אמונה שנוצרת בילדותנו ובמהלך חיינו שמונעת מאתנו להתקדם לעבר מטרתנו, כולל אמונות טפלות. האמונות האלו ממשיכות להשפיע על חיינו כל עוד אנו לא נשנה אותן. את האמונה יצרנו לאחר שחווינו חוויות מסוימות שגרמו...

  קראו עוד
 •   דימוי עצמי משפיע על כל תחום בחיינו הוא יקבע היכן נגור, במה נעבוד, איזה משכורת תהיה לנו, איזה זוגיות אנחנו נמשוך לחיינו. ואיך יראו חיינו הזוגיים ועוד ועוד. כמובן, שככל שדימוי העצמי שלנו גבוה יותר כך גם החיים שלנו...

  קראו עוד
 • סדנת ריברסינג – אהבה עצמית"מערכת היחסים שלך עם עצמך קובעת את הטון לכל שאר מערכות היחסים שלך". (רוברט הולדן). כשנולדנו קיבלנו אהבה ללא תנאי כשהתבגרנו התאמנו את עצמנו למה שציפו מאתנו. חיפשנו אישורים מהסביבה כדי...

  קראו עוד

צור קשר

מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא בחרו
אנא הקלידו פרטים

ריברסינג - צור קשר